Zedníci

.


Nabízíme stavbu na klíč, při které zajistíme veškeré profesionální práce, včetně následných revízí.

.

.

.

Zednické práce se zárukou kvality

.

Zednické práce samozřejmě zahrnují celou řadu činností. Jejich kompletní výčet je bez nadsázky doslova nekonečný, ale většina našich klientů poptává běžné zednické práce, které zahrnují práce na bytovém jádru, sestavení nových zděných příček, instalace vody, elektroinstalace, odpady a jejich následné revize. Staráme se o omítky, štukování, stěrkování a vymalování. Zvládneme pokládku podlah i obkladů. Problémem není například ani oprava betonových podlah, zámková dlažba, nové zdivo, kompletní oprava domu, stavba domu ve stavu nebo podezdívka pod plot. Je na vás, jestli se vám líbí kamenné zdivo nebo žulový obklad. Vy si diktujete, co přesně chcete a potřebujete. 

.

.

.

Zajistíme pro vás v rámci zednických prací a oblastí řešení:

.

.

Štukování a stěrkování

.

Úprava omítek v interiéru podle Vašeho přání se vyhladí a nebo budou mít zrnitou strukturu.

.

.

.

Zámková dlažba

.

Připravíme perfektní podklad, který zajistí dlouhou životnost bez oprav. Následně položíme každou zámkovou dlažbu, vč. obrubníků.

.

.

.

Bytové jádro

.

•    demontáž starého bytového jádra a jeho ekologickou likvidaci

•    sestavení nových zděných příček dle předem připraveného plánu

•    vodovodní instalace, nové odpady, elektroinstalace a následná revize

•    položení obkladů a vymalování zrekonstruovaného prostoru

•    položení podlahy (dlažba, plovoucí podlaha, linoleum, koberec, apod.), podle Vašeho výběru

•    na přání zákazníka i montáž nového nábytku a svítidel přímo na míru

•    ostatní potřebné nebo vyžádané úpravy

•    Další práce provádíme individuálně po konzultaci s klientem 

.

.

.

Podstatné však je, že každý zákazník je jiný a podle toho k němu také přistupujeme. Abychom mohli odvést stoprocentní práci, se kterou budete spokojeni, je třeba si v první řadě ujasnit, jaké jsou vaše přání a představy. Podle toho se poté domlouváme na dalším postupu. Někdy je třeba upozornit klienta na to, že jeho představy je třeba trochu poupravit vzhledem k reálným možnostem. Ať už se to týká používaných postupů a technologií, nebo například prostoru, který je k dispozici. Až poté, co se s vámi finálně dohodneme na tom, jak bude vypadat výsledek, můžeme se pustit do práce. K dispozici samozřejmě máme vše, co je třeba a to například včetně vlastního lešení. Práci a především starosti vám chceme ušetřit, proto se maximálně snažíme o to, abyste se při námi prováděných úpravách, rekonstrukcích a stavebních pracích nemuseli o nic starat. 

.

.

.

Stoprocentně odvedené zednické práce Český Těšín

.

Nabízíme profesionálně odvedené zednické práce. Za roky naší praxe jsme se přesvědčili o tom, jak obrovskou roli hraje především kvalita odvedené stavební práce. Naši klienti nás konstatují vždy, když hledají kvalitu. Ať už se týká prvotního provedení zednických prací, nebo dodělávek a oprav, které jsou nuceni řešit v případě, že se bohužel napoprvé nesetkali s profesionály v tomto oboru. Z jejich reakcí vyplývá, jak těžké je zorientovat se v obrovském množství nabídek, která jsou na trhu k dispozici. Najít někoho, na koho se mohou skutečně spolehnout je velmi těžké, čemuž rozumíme. Ať už hledáte záruku kvality, přijatelné ceny a společnost, na kterou se můžete spolehnout, aniž byste se museli se obávat o své peníze nebo výsledek, který mají objednané zednické práce přinést, obraťte se na nás. 

.

.

.

Zednické práce ceník

.

Zapomeňte na to, že dopředu nevíte, do čeho jdete a kolik vás to bude stát. K dispozici samozřejmě máme ceník zednických prací, takže předem víte, jaké finanční náklady vás čekají. Vždy je možné v závislosti na vašich možnostech zkonzultovat více variant provedení, avšak nikdy nejdeme do ničeho, kdy by výsledek podle našich norem a zásad nebyl stoprocentně odvedeným dílem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás klíčová, takže si nemůžeme a především ani nechceme dovolit jakékoli napůl odvedené, nekvalitní dílo. Naši spokojení klienti jsou pro nás zárukou dalších zakázek. Ať už se jedná o to, že se na nás oni sami obrátí příště, nebo nás doporučí své rodině nebo známým. Takže ani vy nebudete výjimkou. 

.

.

Zednické práce řeší úpravu, rekonstrukci nebo stavbu prostor, ve kterých plánujete svoji budoucnost. A to ať už po stránce soukromé, nebo pracovní. Proto by takto vynaložená investice měla do posledního puntíku splnit vše, co od ní očekáváte. Neplýtvejte svým časem ani penězi a vyberte si kvalitu, která vydrží.

.

.

Pro optimální řešení nás kontaktujte na info@w12.cz, anebo volejte: +420 773 508 899

.

.

.