Elektrikáři

.

Naše firma se zabývá kvalitní a profesionální elektroinstalací od drobných úprav v bytech, až po rodinné domy a komerční objekty.

.

Nabízíme:

.

– elektrikářské práce, elektroinstalace
– opravy domácích i profesionálních spotřebičů
– servis a oprava ručního nářadí a strojů
– montáž zabezpečovacích systémů

.

.

– Elektroinstalace

.

Chcete-li provést rychle, levně, spolehlivě některé z našich služeb, jste na správném místě. Naše elektroinstalační práce zahrnuje: od drobných oprav až po údržbu a opravy bytových jednotek, rodinných domů, kanceláří či průmyslových zařízení. Děláme čistou práci, obzvlášť s důrazem na detail. Najdeme řešení pro Váš problém.

.

– Opravy domácích spotřebičů, profi přístrojů a ručního nářadí

.

Máte rozbitý domácí či profi spotřebič? Hledáte rychlého a schopného opraváře? Není nic jednoduššího než zavolat nám! Opravujeme téměř všechny dostupné značky s vlastním zastoupením na našem trhu. Váš spotřebič není nutno nikam vozit, přijedeme k Vám. Váš spotřebič opravíme, či poradíme, zda se oprava vyplatí.

.

– Zabezpečovací a kamerové systémy

.

Potřebujete střežit a chránit svůj majetek? Naleznete u nás řešení. Zabýváme se instalací, správou kamerových a elektronicky zabezpečovacích systémů. Systém instalujeme všude, kde je třeba sledovat pohyb. V závislosti na typu použití systému, navrhneme nejvhodnější řešení Vaší potřeby.

.

 

.

Pro optimální řešení nás kontaktujte na info@w12.cz, anebo volejte: +420 773 508 899

.

.