SádrokartonářiSádrokartonářské práce můžeme doporučit všem, kdo chtějí docílit komfortnějšího bydlení, aniž by museli velmi složitě přestavovat celý prostor. Hodí se pro rekonstrukce všech místností, ve kterých se opět chcete cítit dobře, čehož nedosáhnete bez jejich celkové modernizace. Může se jednat o starší cihlové domy a byty, které mají vysoké stropy, nebo naopak panelové domy a byty, které mají často ještě původní a již velmi opotřebovaná a tudíž nevzhledná bytová jádra, která je třeba zrenovovat. Samozřejmě se však sádrokartonářské práce dají využít v mnoha dalších případech. Hodí se k rychlým a jednoduchým opravám interiérů.

.


.

.

.

  Rozdělení místností


.

Ať už potřebujete rozdělit místnosti na více části prostřednictvím příček, snížit stropy, využít sádrokartonových desek k tepelné nebo zvukové izolaci, postavit nové jádro, potřebujete zakrýt výklenky, nebo upravit podkroví, pak oceníte sádrokartonářské práce.  Pokud máte konkrétní představu o tom, kde využít sádrokarton, neváhejte se s námi poradit o tom, zda je tato možnost vhodná právě pro vás, pro vaše prostory. Naši profesionálové vám doporučí to nejlepší řešení, které nebude pouze krátkodobým. Když už investujete své finance do úprav prostor k bydlení nebo podnikání, měly by to být chytře vynaložené peníze.

.

.

.

Sádrokartonářské práce – řešení a formy:

.

  • Sádrokartonové konstrukce– klasické a ohýbané
  • Minerální podhledy
  • Sádrokartonové příčky, instalační příčky, podhledy a šikminy
  • Půdní vestavby
  • Předsazené stěny
  • Snižování stropů

.

.

.

Rychlá oprava domu nebo bytu

.

Sádrokartonové desky mají celou řadu nesporných výhod. Jsou lehké, velmi jednoduše se dají uříznout na velikost i tvar, který je třeba a v neposlední řadě odpadá nutnost využít stavební práce jako je třeba sekání. Navíc je práce s těmito deskami opravdu rychlá a výsledky jsou vidět doslova okamžitě. Odpadá nekonečné čekání a nehrozí ani tuny těžkého odpadního materiálu. Sádrokartonářské práce je možné zařadit mezi čisté a suché práce, které však přináší obrovské změny viditelné na první pohled. Povrch desek není třeba dál upravovat, protože je sám o sobě rovný. Velmi dobře se tedy následně opravuje nebo barví. Není nutné obávat se jich využít například ani v koupelnách nebo jiných prostorách se zvýšenou vlhkostí, protože se dají upravit speciálními voděodolnými nátěry nebo fóliemi.

.

Ale i zde, jako ostatně úplně v každém oboru, hraje podstatnou roli profesionalita, se kterou jsou tyto stavební práce odvedeny. I když je práce se sádrokartonem opravdu příjemná, je třeba mít potřebné zkušenosti a znalosti k tomu, aby výsledek odpovídal zadání. I práce se sádrokartonem má svá pravidla a postupy, které je třeba dodržovat. Jinak vzniká riziko praskání spár a snižování jejich celkové odolnosti.

.

.

.

Ceník stavebních prací

.

Předpokládáme, že samotná informace o tom, že je sádrokarton cenově výhodný, vám stačit nebude. Proto pro vás máme k dispozici Ytong ceník. Uvědomujeme si, že k tomu, aby byli naši zákazníci spokojení, potřebují vědět kompletní informace. Proto se před samotným začátkem úprav a rekonstrukcí velmi podrobně domlouváme na tom, co je třeba udělat, jak dlouho to bude trvat a samozřejmě kolik vás to bude stát. Vzájemně si upřesníme na kolik je možné vaše představy zrealizovat a vždy vám vycházíme maximálně vstříc. Samozřejmě je také možnost zkombinovat naše služby a využít jak sádrokartonářské práce tak případně i zednické práce. Někdy jsou například i drobné zednické práce doslova nezbytné a v kombinaci se sádrokartonem udělají z vašeho domova místo, kde budete chtít trávit mnohem víc času.

.

.

.

Pro optimální řešení nás kontaktujte na info@w12.cz, anebo volejte: +420 773 508 899

.

.

.

.